Špatný rok v podnikání snadno překonáte

KeliNezařazené

Špatný rok v podnikání snadno překonáte

0 Comments

Už několik let podnikáte a víte, že jsou roky, kdy se vám dařilo výborně a naopak období, které bylo složitější. Někdy je zkrátka zakázek tolik, že na výrobu nestačíte ani při trojsměnném provozu a někdy naopak musíte odstavit výrobu i na několik měsíců. Bohužel i po dobu těchto měsíců musíte platit náklady na pronájem výrobní haly a velkou část mezd vašich zaměstnanců. Na koho se obrátit, když bankovní společnosti nejsou ochotné vám úvěr poskytnout?

čistý zápisník

Pomůže vám americká hypotéka bez registru. Jedná se o finanční produkt, který je určený přímo pro podporu podnikání v nesnadném období. Tento typ úvěru je velmi oblíbený především ve Spojených státech, kdy se lidé s pomocí zastavené nemovitosti snaží získat prostředky na podporu svého nového podnikatelského nápadu. Velkou výhodou tohoto typu půjčky je to, že si můžete zvolit opravdu dlouhou dobu splácení. Dokonce je možné úvěr splácet až po dobu třiceti let. A protože jsme si vědomi toho, že se situace v obchodním světě mění velmi často, nabízíme možnost úvěr splatit kdykoliv dříve.

Jak o úvěr požádat

Pro žádost o úvěr jsme pro vás připravili jednoduchý kontaktní formulář. Po jeho vyplnění se vám obratem ozve zpět některý z našich odborně proškolených specialistů na úvěry a po doplnění detailních informací vám zašle zpět kalkulaci a návrh splátek. Je třeba si jen připravit fotografie zastavené nemovitosti a vaše daňové přiznání. Každý případ posuzujeme individuálně, a proto často nejsou na překážku ani drobné záznamy, které můžete mít v registru dlužníků.

kancelář ženy

S naší půjčkou snadno zvládnete nevlídné období v podnikání a brzy se můžete těšit na nové zakázky. Půjčky poskytujeme za velmi příznivých podmínek. Úrokové sazby začínají už okolo tří procent, což je srovnatelná úroková míra, jako by vám nabídli v bance. Neváhejte se na nás obrátit.