Osvěžující nápoj na léto

KeliNezařazené

Osvěžující nápoj na léto

0 Comments

Letní dny už jsou mezi námi a my si stále užíváme sluníčka. Jednou na zahradě, jednou u domácího bazénu a nejčastěji v pohodlném posezení na terase. V těchto horkých dnech stále hledáme, jak se nejlépe osvěžit a zásoby zmrzliny se pomalu zmenšují a ještě nám přidávají i nějaká ta kila navíc. Je třeba najít něco, co nám bude nejen chutnat, ale co nás dokáže ochladit a osvěžit v horkém létě. Tím pravým nápojem do tropických dnů jsou domácí limonády.

jablka

Zamilujete si jejich jednoduchou přípravu a zejména jejich neopakovatelnou chuť, která není nikterak podpořena chemickými přísadami nebo dochucovadly. Limonády jsou vyráběny poctivě, bez použití koncentrátů a je velmi dbáno na to, aby obsahovaly vysoký podíl ovocné složky. A jelikož se prodávají v nádherném balení, nemusíte se zdráhat objednat si jich hned několik. Budou vhodným dárkem pro vaše blízké nebo kolegy v práci.

Jak vyrobit domácí limonádu

Už jste se někdy doma pokoušeli vyrobit domácí limonádu? Jistě nám dáte za pravdu, že je to proces velmi zdlouhavý a náročný. Je třeba sehnat vhodné suroviny, které si musíte pečlivě vybírat. Dále je třeba zakoupit ostatní přísady a mít i správné kuchyňské vybavení. Následuje několikahodinový proces přípravy, vaření, dochucování, chlazení a stáčení. Některé druhy domácích limonád vám svou výrobou mohou zabrat i celý den a v případě, že vyrábíte třeba malinovou limonádu nebo sirup z černého bezu, ještě je třeba dlouze sbírat plody pro vaření.

pomerančová limča

Že vám taková namáhavá práce nestojí za to, abyste měli doma jednu, dvě lahve? Opravdu nestojí. Strávit celý den v kuchyni není nic příjemného. Mnohem příjemnější je, objednat si již hotový, poctivý produkt, který je vyráběn podle osvědčené receptury. Bude to práce na pár kliknutí! A její výborná chuť a široký sortiment příchutí, si vás rychle získá!