Víte jak obměkčit ženské srdce?

KeliNákupy

Víte jak obměkčit ženské srdce?

0 Comments

Každá žena je jiná, nicméně všechny mají jedno společné – když se urazí, tak je velmi těžké je dostat opět do normálního stavu a v zásadě je jedno, zda se jedná o manželku, která je naštvaná protože jste se vrátili pozdě domů, o matku, která se urazila, protože jste zapomněl na její narozeniny, o tchýni, která má pocit, že jste řekl něco nepatřičného, nebo o dceru, které jste slíbil, že se dostavíte na její školní představení.

Pokud tedy máte u nějaké ženy vroubek, ale nevíte, jak si jej vyžehlit, přinášíme vám pár ověřených typů, díky kterým obměkčíte každé ženské srdce. Pokud vás tedy zajímá jak na to, čtěte dál!

originální šperky

První, a nejspolehlivější, metodou jak si udobřit ženu, je obdarovat ji nějakým nádherným šperkem. V podstatě je jedno, co darujete. Ženy milují jak náušnice, tak náhrdelníky nebo prsteny. Zkrátka originální šperky http://katiakolinger.cz/ ocení každá žena. Nejoblíbenější jsou ve většině případů náušnice ze zlata, náhrdelník s nějakým vkusným přívěškem, nebo prsten s velkým kamenem. Nicméně nejedná se o pravidlo. Každá žena má ráda jiné materiály a jiné šperky.

Zároveň platí, že čím víc je šperk vzácnější a originálnější, tím je lepší a udobřování bude úspěšnější. Taktéž platí, že každá žena se ve špercích vyzná. Vybírejte tedy šperk velmi poctivě a nepokoušejte se ji oblafnout nějakou levnou bižuterií. V takovém případě, byste si totiž spíš uškodili.

zlatý prsten

Pokud nezabraly šperky samotné, přidejte k nim puget květin. Květiny již od pradávna dělají ženám radost. Pokud navíc znáte její oblíbené květiny, musí být každá omluva úspěšná! Pokud chcete být ještě více romantičtí, můžete ke květině přidat nějaký krásný vzkaz. Romantická básnička, nebo kompliment nebude působit kýčovitě a určitě v usmiřování pomůže. Ovšem s honosnými gesty to nepřehánějte, mohlo by to působit lacině.