Jak na videoklipy

KeliBusiness

Jak na videoklipy

0 Comments


Tento článeček dostal od autora úkol, osvětlit trochu stahování těchto video klipů, ale nejen jich, ale všech videí všeobecně. Ono je totiž lehké najít to co se nám líbí, ale už bývá někdy problém si to stáhnout. A proto se na to podíváme.

stahování

Celý tento problém je v programech, které jsou ke stahování určeny. Většina jich funguje jen krátce pokud vůbec. Takže oblíbený výraz mezi mládeží, best youtube downloader, tedy nejlepší stahovací nástroj, platí většinou jen v určitém období. Downloader se pak stává nefunkčním a na jeho místo nastupuje nový, většinou od stejných tvůrců a ten bude zase nějakou dobu fungovat.

Potíž je v tom, že je nutno si takový downloader stáhnout do PC a s tím je spojeno nebezpečí zavlečení nežádoucích virů a jiného balastu. Navíc když jej pak odstraníme ledabyle, zůstávají z něj různé zbytky v celém PC a tomu se to po čase určitě přestane líbit. A je z toho problém.

Jenže bez programu se videa stahovat nedají, říkáte si v duchu nebo nahlas. A já musím přiznat, že ve své podstatě máte pravdu. Ale jde to i bez umístění takového programu do PC. Lze totiž využít třetí strany. A to je to oč tu běží. Výsledek pak může být na vašem hard disku.

hard disk

Pokud kliknete na link výše dostanete se na takovou „třetí stranu“. Nemusíte si nic do svého stroje instalovat a můžete „sosat“ jak chcete. Najdete si zdroj, zkopírujete jeho adresu a tu vložíte do okna, které se vám při klepnutí myší otevře. Tím je vše hotovo a už stahujete. Bez balastu, bez virů, bez starostí.

Nemáte v počítači umístěn žádný stálý program, na který se mohou později nabalit věci vámi nečekané, které pak dokáží hackeři využít klidně i tak že vám vybrabčí konto v bance a vám zůstanou jen oči pro pláč. Takového špehovacího programu byste se při použití výše popsaného návodu dočkat neměli.

Nuže, vyzkoušejte si to a uvidíte sami. Přeji úspěšné stahování.