Přírodní pleťové krémy

Přírodní pleťové krémy

Pečovat o svou pleť je opravdu velmi důležité. Ať jste muž, nebo žena, je velmi důležité dodávat své pleti dostatek vyživujících látek, které podpoří její elasticitu, zpomalí tvorbu přirozených vrásek a pleť také skvěle vyživí. Velmi důležitá je samozřejmě hydratace vnitřní. Je nezbytné pít dostatek čisté vody, která naši pleť hydratuje zevnitř. To ale vždy nestačí. Proto musíme naši pleť hydratovat také zvenku pleťovými krémy. Hodně krémů obsahuje velké množství chemie, a to může naší pleti více uškodit než pomoci. Proto je důležité vybírat si pleťové krémy a kosmetiku s co největší množství přírodních látek.

E-shop Koldokol vám s tím snadno pomůže. Díky jejich lásce k přírodním produktům se nemusíte bát, že byste při výběru kosmetiky na jejich e-shopu šlápli vedle. E-shop Koldokol nabízí pleťové krémy značky Ťuli a Ťuli. Tato firma používá mnoho výživných látek, jako je například růžová voda, aloe vera, bambucké máslo, nebo organický kokosový olej. Používá také mnoho éterických olejů. Pleťové krémy Eshop.koldoko jsou nabízeny s následující vůní a složením.

Krém

Přírodní pleťový krém heřmánek, krém levandule, přírodní pleťový krém Neroli, přírodní pleťový krém meduňka, přírodní pleťový krém konopí, přírodní pleťový krém damašská růže, nebo přírodní pleťový krém kadidlo myrrha.

Heřmánkový krém má skvělé uklidňující účinky, a proto je vhodný i pro citlivou pleť. Vyživuje a pomáhá nás zbavovat se zánětu. Obsahuje avokádový olej, kokosový olej, olivový olej, organický palmový olej, bambucké máslo, slunečnicový olej, konopný olej a růžovou vodu. Levandulový krém má skvělé hydratační účinky. Jemně vyhlazuje pleť reguluje tvorbu kožního mazu a pomáhá také s jizvičkami po akné. Základní složení je stejné jako u ostatních krémů. Přírodní pleťový krém Neroli je krém naprosto bez chemie. Má lehkou květinovou vůní, vyhlazuje a zjemňuje pleť a je taktéž vhodný pro všechny typy pleti. Oceníte jej především pokud máte popraskané žilky, strie nebo jizvy. Meduňkový krém skvěle zklidňuje, osvěžuje a čistí pleť. Je také výborný na akné a vyrážky, a to díky svým antibakteriálním účinkům. Konopí je v poslední době velmi oblíbené pro své účinky na pokožku a pleť.

Růžový krém

Proto zde nesmí chybět pleťový krém s konopím. Má silné antibakteriální účinky a funguje na velkou škálu kožních problémů na naší pleti. Velmi oblíbený je také přírodní pleťový krém s damašskou růží. Tento krém je obohacen o esenciální olej z damašské růže, který je vyroben v Bulharsku sbírání květů damašské růže. Tento krém skvěle hydratuje a pomáhá také ochránit pleť proti škodlivému slunečnímu záření. Posledním zmiňovaným krémem je pleťový krém s vůní kadidla a myrrhy. Tento krém obsahuje esenciální oleje a díky němu bude vaše pleť velmi jemná a hydratovaná. Skvělé také pomáhá s pigmentovými skvrnami a jemnými vráskami. Velkou výhodou všech těchto krému je možnost použít je téměř na jakýkoliv typ pleti. Nemusíte se proto bát, že byste si vybrali špatně. Stačí si vybrat ten krém, který zaručuje účinnost na vaše konkrétní problémy. Věříme, že naše krémy vás okouzlí nejen svou účinností, ale také vůní a velmi příjemnou texturou.