Naprosto nepatřičné

KeliMóda

Naprosto nepatřičné

0 Comments

Dodržovat dresscode je v některých případech povinností, v jiných pak jen doporučením, nebo nepsaným pravidlem. Některé kousky oděvů se zkrátka nehodí pro každou situaci, a v některých chvílích mohou působit dokonce nepatřičně, nebo směšně. Které to jsou?

Oblek

Muži v obleku zkrátka vypadají skvěle. Jakoby jim oblek přidával na důležitosti a důstojnosti. Je však třeba pochopit, že jej není vhodné nosit vždy, ačkoliv se v něm třeba cítíte jako jiný člověk. Ve kterých situacích se nehodí?

černobílý oblek

  • Na výšlap – možná byste se divili, ale jsou i tací, kteří si dokonce i na výšlap do přírody berou svůj oblíbený oblek. To že je to nepohodlné je jistě všem jasné, ale také to působí divně, skoro až bláznivě. Nechcete-li působit jako cvok, na tůru si oblek zkrátka neberte. Jistě se dají sehnat i jiné slušivé kousky, které v tomto případě budou vhodnější.
  • Práce ve fabrice – pokud nejste ředitelem fabriky, či jiným kancelářským zaměstnancem, nejspíš máte stanovenou pracovní uniformu. Pracovní uniformy jsou většinou dělány tak, aby zaměstnance chránily při určité práci, ale mají také rozlišovat řadového zaměstnance od vyšších pozic. Pokud přijdete do svého zaměstnání u stroje v obleku, možná pár lidí zmatete, ale vysloužíte si také nepříjemný rozhovor s vedením.
  • Na spaní – někdo spí v pyžamu, někdo jen ve spodním prádle, někdo zase nahý. V obleku to však není pohodlné, a také si jej pomačkáte, takže pokud máte strach, že se vám ve 3 ráno objeví u dveří krásná žena, která bude stát o vaši pomoc, kupte si skutečně  sexy pyžamo.

Lodičky

Ženy lodičky milují, tedy alespoň některé. Dělají je vyššími, nohy v nich vypadají svalnatěji, a žena celkově působí elegantněji. Lodičky se však jistě nehodí vždycky. Kdy třeba ne?

červené lodičky

  • Na pláž – vypadat sexy i v plavkách na pláži je důležité pro mnoho žen, obzvláště pak těch nezadaných. V lodičkách však žena na pláži působí spíš jako trdlo, nemluvě o tom, že se jí budou neustále bořit od písku, takže bude působit i nemotorně.
  • Při některých pracích – jsou pracovní pozice, kde jsou lodičky vítány, a možná i vyžadovány jako součást pracovního oděvu. Určitě mezi ně však nepatří práce uklízečky, řidičky, nebo pečovatelky.
  • Na sport – sport je oblíbeným způsobem, jak zůstat v kondici, a vytvarovat si postavu. Opět ale platí, že ačkoliv chce žena při sportu vypadat atraktivně, bude muset zvolit vhodnější obuv. Snad kromě závodů jako je maraton v lodičkách, by to skutečně bylo nepraktické.