Daruj šperk – daruj lásku
Nezařazené

Daruj šperk – daruj lásku

Pokud si koupíte nějakou krásnou látku na šaty, nebo si šaty pořídíte už ušité, určitě je to první krok k radosti (možná i starosti), jaký doplněk v podobě šperku se k nim bude hodit. A co je důležité, aby podtrhnul Vaši ženskost, Vaši osobnost.

Každý z nás jak k módě, tak ke šperkům přistupuje individuálně. Nejenom podle věku, smyslu pro krásu, originalitu a vkusu, ale samozřejmě i podle svých finančních možností.

V životě každého z nás je mnoho příležitostí, jak si krásným a zvlášť originálním šperkem, můžete při jeho nošení prožít šťastné chvíle. Třeba jen proto, že jste od svého milovaného dostali originální zásnubní, poté svatební prsten. Nebo krásným originálním šperkem obdarujete svou milovanou dvacetiletou dceru., které tento šperk bude milou vzpomínkou.

Ženy od nepaměti milovaly krásné šperky, protože věděly, že to především podtrhne jejich krásu a snad každá žena se chce líbit. Nejenom sobě, ale především druhému pohlaví.

zlatý prsten s diamantem

Šperky a klenoty byly samozřejmě vždy dobrou investicí a patří neodmyslitelně po tisíciletí do našich životů.

Dnes se zakázkovou ruční výrobou šperků zaobírají lidé, kteří nejenom šperky milují, ale tím, že vyrobí originální šperk nebo klenot, tak chtějí lidem nabídnout jedinečnou krásu, která je spojena s lidským bytím a která nepomíjí. Zlatník do každého šperku dává i kus své duše.

A pokud ke zlatníkovi přijde zákazník a osloví ho s tím, komu by rád šperk daroval, tak určitě svou prací vykouzlí to, co potěší obdarovaného.

logo mé zlatnické dílny

Na mých webových stránkách adelvomack.com si můžete v klidu prohlédnout mou originální tvorbu šperků ze zlata, stříbra i z jiného vzácného kovu, například z titanu.

Když si budete přát vyrobit šperk, který bude splňovat Vaše představy, velice ráda přivítám Vaši osobní návštěvu, kde se mohu před jeho výrobou seznámit například i s tím, pro koho šperk bude určený. To je v mé tvorbě hodně důležité, protože tak navrhnutý šperk může podtrhnou osobnost – ženu nebo i muže, který daný šperk bude nosit.