Co je základem šatníku?

KeliNákupy

Co je základem šatníku?

0 Comments

Cyklistika je oblíbený sport moha lidí. Není třeba brát v potaz jen profesionální cyklisty. Na kole můžeme vidět všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Někdo na kole jezdí ve svém běžném oblečení, a někdo dává přednost speciálnímu oblečení, které je vyvinuto pro cyklistiku. Člověk nemusí jezdit na vrcholové úrovni, a stejně může používat oblečení, které bylo vyvinuto pro sportovce. Takové oblečení je totiž daleko lepší než to obyčejné.

ponožky na šňůře

Možná se vám to bude zdát úsměvné
I když to na první pohled možná v některých lidí vyvolá úsměv, jednou z nejdůležitějších položek v šatníku cyklisty jsou ponožky
c-store. Možná jste si všimli, že cyklistický úbor se skládá mimo jiné i z ponožek. Cyklisté jezdí v uzavřených botách, a málokdy nějakého potkáte v sandálech. V létě i v zimě jsou ponožky C-store potřeba, aby nebyly nohy otlačené z bot, protože pokud jedete na kole třeba 50 km, rozhodně to na nohách poznáte. A i v létě cyklisté dávají přednost uzavřeným botám s větráním a ponožkám.

Ponožky bývají vyrobené z funkčního materiálu, aby dobře odváděly pot, a aby byly prodyšné. Zároveň nikde neškrtí, ale musí na noze dobře sedět a neklouzat z ní. Rovněž nesmí nohu škrtit. Jde o to, aby bylo sportovní oblečení co nejvíce pohodlné, a aby nerušilo jeho nositele ve sportovním výkonu – ať už toho rekreačního, nebo toho profesionálního.

jízda na kole

Funkční ponožky jsou skvělý dárek nejen pro cyklisty, ale ocení je každý sportovec. Není nic otravnějšího, než pořádně propocené nohy. Věnujte je jako dárek někomu, o kom víte, že rád sportuje, a uvidíte, že mu uděláte velkou radost. Ponožky jsou základem šatníku, a nošení funkčních ponožek i na běžné nošení je velmi příjemné. Rychle si na ně zvyknete, a klasické bavlněné už na nohy nejspíš nikdy nenasadíte, protože těm sportovním se rovnat nemůžou. Vsaďte na jistotu a noste to, co vám něco dá.