Portál pro hotely
Nezařazené

Portál pro hotely

Pokud často cestujete a často přespáváte v hotelích, tak určitě znáte hotelové portály jako například Trivago nebo Booking. Možná Vás nejednou napadlo, že prostředí je příliš zmatené a neútulné. Pokud využíváte především hotely v Česku, případně na Slovensku, velmi pravděpodobně byste mohli využít portál Hotely, který je určený pro České a Slovenské hotely.
kytičkovaná halenka
Prostředí je uživatelsky podstatně přehlednější než výše zmíněné portály, které sdružují hotely celého světa. Jinak nastavení je standardní jako na jiných portálech tohoto typu. Vyberete si lokalitu, datum příjezdu, datum odjezdu, počet hostů a o jaký typ pokoje byste měli zájem.
Výhodou je, že se Vám vygenerují nejen hotely, ale také turistické objekty v dané lokalitě, což oceníte především tehdy, když jedete za turistiku, nebo v případě služební cesty chcete spojit příjemné s užitečným.
 hotelová ložnice

Kategorie

Když si otevřete nabídku hotelu, najdete tyto kategorie
·         Přehled – obsahuje stručný popis služby (např. klimatizace na pokojích, snídaně v ceně), fotogalerii, piktogramy pro wi-fi, parkování zdarma, strava, domácí mazlíčci. Pokud je služba umožněna, je tam zelená „fajfka“, pokud ne, je tam červené přeškrtnutí.
·         Pobytové balíčky – pokud hotel nabízí nějaké zvýhodněné pobytové balíčky, najdete je v této kategorii.
·         Ceny – samozřejmě každý hotel má různé typy pokojů. Zde se Vám objeví podnabídka, kde si vyberete, o jaký pokoj máte zájem (například někdo preferuje pokoj bez příslušenství, aby to měl levnější, někdo si velmi rád připlatí za standard a pohodlí).
·         Recenze – to, co Vás zajímá, jsou jistě recenze spokojených či nespokojených hostů.
·         Vybavení – nejedná se o vybavení pokoje, ale možnosti, které hotel nabízí. Pokud plánujete například seminář, zajímá Vás například, zda má hotel přednáškový sál, pokud jste vozíčkář, zajímá Vás, zda je všude bezbariérový přístup.
·         Mapa – možná Vás nabídka hotelu zaujala, ale určitě Vás zajímá také dostupnost.
·         Kontakt – kontaktní údaje
·         Rezervace – umožňuje rezervaci na základě Vašich požadavků. Pokud hotel není volný, vyjede Vám nabídka jiných hotelů v oblasti.