Naši bytoví designéři pro vaši kuchyň

KeliDům

Naši bytoví designéři pro vaši kuchyň

0 Comments

Dobře zařízená kuchyň se vším potřebným zařízením je nezbytný předpoklad pro pohodovou přípravu jídla. Ať již jen připravujete jen večeře, nebo rádi vaříte nedělní obědy pro rodinné setkání, jistě víte, jak je důležité, abyste měli vše potřebné po ruce. Víte, že pánvičku s rozpáleným olejem musíte mít možnost někam odložit, aby nepřekážela, víte, že se nechcete dlouze přenášet s těžkým hrncem plným vroucí vody se špagetami, než je scedíte. Je vám jasné, že se vám nechce neustále běhat po kuchyni, abyste si dozásobili potraviny třeba z lednice nebo z příručního skladu.

nová kuchyně

To a spoustu dalších, triviálních věcí musí mít v hlavě ten, kdo navrhuje kuchyně. V ne poslední řadě znalosti ergonomie. To je věda o potřebných rozměrech jednotlivých komponentů, které mají být právě tak velké, aby se pohodlně využívaly, a nesmí být ani vysoké ani nízké. Tak kromě znalosti oné ergonomie, musí dotyčný návrhář mít přehled o kuchařských postupech. Musí při navrhování brát potaz o přípravě surovin. Musí si rozdělit plochy na sektory, ve kterých se připravuje zelenina či maso, aby nedocházelo ke kontaminacím. Musí vědět, že ze všech sektorů musí být lehce dosažitelný dřez, ve kterém lze rychle omýt nástroje, se kterými kuchař pracuje.

moderní kuchyně

Zkrátka a dobře. Navrhování kuchyní a navrhování interiérů není jednoduchá záležitost a je k ní zapotřebí spousty znalostí. Na dobrém interiérovém designérovi Praha Bydesign se hned pozná, že tyto znalosti má. Proto je dobré se na bytového architekta obrátit i v případě navrhování kuchyní. Výsledek, tedy realizovaný návrh, vám po dobu užívání bytu usnadní hodně práce, a navíc potěší oko, pokaždé když se na svou kuchyň jen podíváte. A to není málo, nemám pravdu?

Bytoví designéři naší společnosti jsou připraveni vám kdykoliv vyjít vstříc a vypracovat 3D vizualizaci vaší kuchyně, navrhnout použité materiály a vybavení včetně spotřebičů, které jsou vhodné pro váš typ přípravy jídla.