Mobil k narozeninám

KeliMobil

Mobil k narozeninám

0 Comments

Mobilní telefon jsem si vždycky přála. Proto jsem byla velice překvapená a taky potěšená, když jsem ho dostala k mým devátým narozeninám. Nikdy na to nezapomenu. Také jsem dostala mobilní telefon velice originálně zabalený. Byl zabalený v krabici od bot. Sice jsem se boty taky moc přála, protože moje staré boty už nebyly nic moc a byly takové okopané, že bych potřebovala opravdu nové. Chtěla jsem se samozřejmě líbit, takže jsem také k narozeninám si přála mimo mobilního telefonu taky boty. A nejraději bych chtěla oboje. Jenomže jak už to, tak bývá, tak jsem tušila, že oboje věci mi samozřejmě nebudu. Že i kdyby mi rodiče koupili boty, tak mi samozřejmě už nekoupí mobilní telefon, protože by na to neměli peníze. Tak jsem si řekla, že kdyby mi rodiče alespoň koupili mobilní telefon, byla bych nadšená. Jenomže to jsem ještě netušila, co mě na mé narozeninové oslavě všechno čeká.

Na mobil si dávám pozor.

Jenomže jsem spíše čekala ty boty anebo ještě něco levnějšího. Když potom nastala oslava a dostala jsem dort, tak se na stole objevily čtyři krabice. Byla jsem překvapená, že dostanu čtyři narozeninové dárky. A taky to tak bylo. A otevřela jsem si první dárek, kde jsem měla úplně novou bundu. V druhém balíku byla krásná velká plyšová kočka, o kterou jsem si taky jednou řekla.

Jsem za mobil ráda.

A byla jsem nadšená, že se mi to splnilo. A ve třetím balíku byly opravdu nové boty. Nevěřila jsem vlastním očím, že mám nové boty, a ještě k tomu další dvě věci. A nyní mě čeká taky poslední krabice. A byla jsem úplně v šoku, když jsem objevila další krabici od bot. Rychle jsem to otevřela. A v tom byla krabice od mobilního telefonu a v krabici samozřejmě nový mobilní telefon. A kdybyste viděli tomu radost, tak se asi budete smát, protože jsem křičela a pištěla radostí a štěstím, které se jen tak nevidí. Víte, dětská radost opravdu nezná mezí.