Když se rozhodnete pro mobilheim, za měsíc se můžete stěhovat

KeliNezařazené

Když se rozhodnete pro mobilheim, za měsíc se můžete stěhovat

0 Comments

Představujete si, jak by to bylo báječné, kdybyste měli svou vlastní střechu nad hlavou? Věřte tomu, že to tak opravdu je, a že se vaše představy od skutečnosti příliš neliší. Ve vlastním bydlení máte své soukromí, můžete ho plně přizpůsobit vlastním nárokům, a o tom, co se v něm změní či ne, budete rozhodovat pouze vy sami. A ještě lepší to je, když vaše stavba stojí na samostatném pozemku, takže se obejdete bez sousedů za zdí, kteří vám vidí až do talíře a vy je neustále slyšíte, jako byste žili v jednom pokoji. Takový spokojený život stojí i za menší hypotéku.

money-2724245_640

Jenže i hypotéka je starost, a to pěkně velká, a především na dlouho. Takže když máte na výběr, zvolte raději cestu skromnějšího příbytku, který bude o to více levný. Ovšem pozor – rozhodně to neznamená, že byste měli slevovat ze svých nároků na vybavení! Stačit bude jen to, že se spokojíte s menší podlahovou plochou.

Když si pořídíte praktický celoroční mobilní dům, tak získáte vše, co je potřeba ke spokojenému životu!

Jeho podlahová plocha je sice menší (vyrovná se běžnému menšímu panelovému bytu), ovšem jeho dispozice i vybavení jsou tradiční, takže vás nebudou nijak omezovat a s vybavením bytu budete plně spokojeni. Ostatně, záleží jen na vás, čím si ho vybavíte a pro jakou podobu interiéru se rozhodnete.

Mobilheimy jsou stavby bez pevných základů, které nevznikají na konečném místě, nýbrž v areálu výrobce. A to znamená, že výrobce stavbu zhotoví přesně podle vašich představ, a následně ji speciálním vozidlem doveze tam, kam si určíte vy, a na stanovené místo ji také usadí.

house-2368389_640

Jakmile váš nový dům bude stát, můžete se bezprostředně poté nastěhovat – bude plně vybaven podle vašeho přání a připravený k uvedení do provozu.

A díky absenci pevných základů spojených se zemí na něj nebudete potřebovat ani stavební povolení, což vám ušetří mnoho času, práce i peněz.