Dárek pro kluky
Nezařazené

Dárek pro kluky

Tak už to bývalo v dětském světě. Děvčata měly své panenky, kluci zase svá autíčka. Zřídka tomu bylo jinak a ostatně se tak vedla i výchova, na rozdíl od dnešní ztřeštěné doby. Holka byla holka a kluk byl kluk. A co měli kluci nejraději jako hračky? Samozřejmě, že zbraně a auta.

Malý řidič

V dnešní době se to asi moc nezměnilo, jen snad v tom, že se už nedávají autíčka klasická, ale většinou se koupí videohry, kde malý klučina auto přímo řídí. Nu, což, je to každého věc, ale starší tatínkové si jistě vzpomenou, kolik užili zábavy s klasickými auty. Mohly být železné, nebo dřevěné a později i z různých umělých hmot. A co teprve k tomu zakoupená stavebnice a stavba garáže, to bylo něco pro pány kluky. Někteří si postavili jen obyčejnou, čtyři zdi a střechu, jiní zase už velkou se všelijakými vychytávkami. To už také bylo na možnostech té či oné stavebnice ale především na fantazii.

I dnes lze něco podobného zakoupit.

Dětská garáž je snem každého malého klučiny a pokud si ji může sestavit sám je to ještě lepší. Nic složitého, v jednoduchosti je přece krása. A tak lze zakoupit garáž, která se těm starým moc nepodobá, protože je to spíše parkoviště, ale se spoustou parkovacích míst. A pozor, nejen to. Zde je dokonce i výtah. Nejen nějaká namalovaná věcička. Skutečně fungující a skutečně schopen vyvézt autíčko do horních pater.

Autíčka pro děti

Hračka je určena těm nejmenším dětem, těm, které ještě nevymýšlejí všelijaké finty navíc, ale vyjdou s jednoduchou a ucelenou verzí. Hračka je ze dřeva, což se už dnes zase tak moc nevidí, a proto je bezpečná. Dřevo je přírodní, žádná náhražka, takže je garáž, nebo parkoviště, jak chcete, skladné a lehce přenosné. Chce-li si dítě hrát jinde, prostě ji popadne a přenese jinam. Tam opět garáž položí a hra může pokračovat. Autíčka se zase zaparkují a je to. Pokud se vám to zalíbilo, ihned tuto hračku pro svou ratolest objednejte.