Co víme o jinanu dvoulaločném

KeliNákupy

Co víme o jinanu dvoulaločném

0 Comments

Příroda je mocná čarodějka a některé rostliny, byliny a dokonce stromy mohou být nápomocné při problémech, které moderní medicína řeší syntetickými preparáty s mnoha vedlejšími účinky. Jedním z nich je i jinan dvoulaločný, známý jako ginkgo biloba. Je to nádherný opadavý jehličnatý strom, který dokáže dorůst do obrovské výšky až pětadvaceti metrů a s jedním takovým zajímavým exemplářem se můžete setkat i v některých městských parcích, kupříkladu v Opavě před budovou Mendelova gymnázia.

Strom jinan dvoulaločný

Jak jinan působí v těle

Z jinanu se využívá především list, například ve formě sypaných čajů. A co nám dokáže nabídnout? Látky v něm obsažené mají významný vliv na udržování potřebné kvality cév, včetně těch periferních krevních vlásečnic. Brání zároveň nebezpečnému slučování krevních destiček uvnitř cév, čímž udržuje stabilní průtok krve v organismu a zabraňuje vytváření krevních trombů neboli sraženin. V současné době je to velmi účinný prostředek pro každého, kdo chce předejít předčasným úmrtím na infarkt myokardu, mozkovou mrtvici a další problémy, které souvisí s krevním oběhem.

listy jinanu dvoulaločného (gingko biloba)

Další významný vliv má na prokrvení periferních orgánů, tedy zejména dolních končetin včetně konečků prstů a také na pohlavní orgány. Jinan pomáhá výborně mužům s erekcí a zlepšuje tím pádem i chuť na sex a tím pádem i partnerské vztahy.

Prodej jinanu dvoulaločného Erectmax.cz ve formě rozemletého prášku, tablet či čaje se opírá o preventivní užívání i jako léčebný prostředek, který zároveň v těle pracuje jako významný rostlinný antioxidant. Likviduje nebezpečné volné kyslíkové radikály a tím prodlužuje život a zlepšuje jeho kvalitu. V kombinaci těchto vlastností je znám i jako léčivo při stavech depresí, úzkostech, bolestech hlavy včetně migrén, a využívá se i u Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby. Podstatnou výhodou je, že nemá nežádoucí účinky a jedná se o velmi mírný a přirozeně působící podpůrný přírodní lék.