Chcete hezké zuby?

KeliNezařazené

Chcete hezké zuby?

0 Comments

Všude okolo sebe v televizi, na billboardech a teď už i mezi přáteli vidíte jedince s dokonale bílými zuby. Jenže ty zuby něco stojí. Jestli chcete mít zdravé zuby, je potřeba se důsledně věnovat péči. Základem je správné čistění. Téměř každý dospělý si myslí, že se o svoji zuby stará velmi dobře. Jenže to je velmi rozšířený omyl. O svoje zuby se správně nestará většina dospělé populace. Používají nevhodné prostředky, zcela vynechávají kartáčky na mezizubní prostory a zubní nitě. Většině lidí stačí párkrát kartáčkem přejet přední zuby a tím považují péči o zuby za dostatečnou. Jenže na takto čištěných zubech začíná ulpívat plak. A ten způsobuje zubní kazy.

zubařské křeslo

Zubní kazy nebolí
Zubní kazy se tvoří poměrně pomalu. Stačí pár měsíců vynechat preventivní prohlídku u zubaře a máte téměř 100% jistotu, že se nějaký kaz objeví. Je důležité pravidelně chodit na dentální hygienu. Neznáte ji a ještě jste tam nebyli? Je to péče o zuby, kde vám profesionálně vyčistí zuby pomocí moderních přístrojů. Vaše zuby zbaví plaku, pigmentových skvrn i zubního kamene. Díky tomu budou vaše zuby zdravější. Snížíte riziko, že vaše zuby začne napadat kaz.

bělení zubů

Zubní hygiena je o čistotě zubů a o jejich vzhledu. Je asi jasné, že pokud vás hygiena zbaví pigmentových skvrn, budou mít hezčí barvu. Přírodní barva našich zubů je světlounce žlutá, ale každý chce zářivě bílé zuby. Ani to není nemožné, ale jako podklad pro bělení zubů je potřeba je zbavit nečistot i zubního kamene. A pokud máte dosud zuby poměrně zanedbávané, doma se rozhodně nezbavíte kamene. Drží na zubech opravdu hodně a není jiná možnost jak se ho zbavit. Pokud vás trápí zabarvené zuby od jídla a pití, jednoduše se objednejte. Například dentální hygiena Praha probíhá v i v moderní klinice Clinic+, kde jsou ještě volná místa jak na hygienu, tak k zubařům.